Články

O skupine

Skupina Master Climate Solutions je svetovým lídrom v produkcii mobilných zariadení pre:

vykurovanie, odvlhčovanie a ventiláciu.Značka Master je už viac ako 50 rokov číslom jedna vo svete profesionálnych mobilných ohrievačov.

 

MASTER - ohrievače, odvlhčovače, ventilátory a ochladzovače

 

Master Climate Solutions je registrovaná značka skupiny Dantherm. Skupina Dantherm sídli v Dánsku a s dcérskou spoločnosťou pôsobí v 13 krajinách, medzi ktoré patria: Dánsko, Spojené kráľovstvo, Nemecko, vo Švajčiarsku, Poľsko, Taliansko, Španielsko, Spojené arabské emiráty, Švédsko, Čína, Rusko, Nórsko.

 

Dantherm SpA , nachádzajúce sa v Pastrengo, blízko Verony, je podstatným jadrom celej skupiny, zabezpečuje technickú a výrobné stránku. Jej súčasťou sú dva závody a sieť dodávateľov, ktorí sú na MCS silne napojení.

 

MasterTím skúsených inžinierov pracuje naplno na návrhu a vývoji nových produktov. Dantherm SpA navrhuje a vyrába mobilné ohrievače, s maximálnou spoľahlivosťou a vysokými bezpečnostnými štandardmi podľa aktuálnych prísnych Európskych noriem a Certifikačných podmienok najprestížnejších Kontrol Kvality a homológnej inštitútov, ako sú napr. TÚV a DVGW.

 

 

Môžeme tu nájsť niekoľko výrobných liniek, z ktorých každá sa špecializuje na konkrétny výrobný rad. Vďaka tomuto je možné dosiahnuť najvyššej kvality, pretože ako zamestnanci, tak aj zariadenie je pre výrobu špecializované. Sú tu umiestnené montážne linky pre plynové pece a ohrievače s priamym a nepriamym spaľovaním.

Všetky produkty sú balené a skladované vo veľkosklade, ktorý zásobuje južnú Európu a zámorských zákazníkov.

Menu